alo bağlıca çilingir

Hakkımızda

emir cilingir hakkımızda

 

Emir Anahtar Çilingir olarak siz değerli müşterilerimize 24 yıldır hizmet vermekteyiz . Hizmet vermiş olduğumuz bölgeler ; Etimesgut  , Emirler  , Eryaman  , Elvankent  , Bağlıca bölgelerine   hizmet vermekteyiz . Çilingir hizmeti , oto çilingir hizmeti , kasa çilingir hizmeti , kilit değiştirme hizmeti ve daha birçok hizmet vermekteyiz siz değerli müşterilerimize . En  uygun fiyat garantisi veriyoruz  ve bir çok kilit markası ve çeşiti sunmaktayız . Bunlardan bazıları ; Kale , Yuma , Daf , Yale , Mul-t-lock , İntegrator , Desi , Karakoç , Otomatsan ,Merter Akıllı Kilit ve daha bir çok çeşit ve marka sunuyoruz .

Emir Anahtar Çilingir  24 saat acil çilingir hizmeti vererek siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Firmamızın öncelikleri; çok sayıda müşteriye hizmet vermek değil, bütün müşterilerine kusursuz hizmet vermektir.Firmamız ın  misyonu; firma olarak para kazanmaktan önce müşteri memnuniyeti kazanmaktır .Kendisi beğenmeyeceği hizmeti müşterisine beğendirmeye çalışmamak ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemek öncelikli amacımızdır .  Firmamıza çilingir talebinde bulunduktan hemen 15 dakikalık kısa bir sürede çilingir ustamız kapınızda olmaya çalışacaktır. Yapmanız gereken sadece Telefondan Ara butonuna basarak bizi aramak .Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yaşam alanlarını ve kamusal binaların vazgeçilmez güvenlik sistemlerinden biri olan anahtarların ve kilit sistemlerinin satış , yetkili servis , çilingir ve yedekleme işlerini uzun yıllardır başarı ile gerçekleştiriyoruz . Ayrıca her markadan ; kaybolan , kırılan ve çalınan kilitlerin yerine yenilerini yapan kuruluşumuz , kilit şifre çözümleme , gibi hizmetleri vermeteyiz .

24 yıllardır bu sektörde hizmet veren , teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden firmamız , her marka kilit ve anahtar sistemlerinin; satış , tamir , çilingir , çoğaltma ve yedekleme işlerini yapan ender firmalardan bir tanesidir .  Anahtar Teknik Servis Fiyatları ile rakiplerine göre daha ekonomik çözümler sunan firmamız , müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ve kişiye özel sunduğu çözümlerle rakiplerinden hep bir adım önde yer almaktadır .

Emir Anahtar Çilingir olarak  önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve daima güvende olmasıdır . Bütün sorularınızı , bilmediklerinizi , merak ettiklerinizi  aşşağıda bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirisiniz.

Bize Ulaşın

Adres : Piyade Mahallesi 1965 Sokak 8 / B Etimesgut / Ankara

İletişim : 0 555 777 98 50  – 0 312 226 11 00

Web adresimiz : www.emircilingir.com