Emir Çilingir

emir cilingir hakkımızda

Emir çilingir emir anahtar Çilingir

Merhaba, biz Emir Anahtar Çilingir olarak 24 yıldır çilingir hizmeti sunan bir firmayız. Hizmet bölgelerimiz arasında Etimesgut, Emirler, Eryaman, Elvankent ve Bağlıca yer almaktadır.

Müşterilerimize oto çilingir, kasa çilingir, kilit değiştirme gibi birçok hizmet sunuyoruz. Kale, Yuma, Daf, Yale, Mul-t-lock, İntegrator, Desi, Karakoç, Otomatsan, Merter Akıllı Kilit gibi birçok kilit markası ve çeşidiyle hizmet veriyoruz.

Emir Anahtar Çilingir olarak 24 saat acil çilingir hizmeti sunuyoruz. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kusursuz hizmet sunmaktır. Hızlı yanıt verme ve müşteri odaklı çalışma prensiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Firmamız, anahtar ve kilit sistemleri konusundaki uzmanlığıyla yaşam alanları ve kamusal binaların güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca kaybolan, kırılan veya çalınan kilitlerin yerine yenilerini temin ediyoruz.

Teknolojik gelişmeleri takip eden ve 24 yıldır sektörde olan firmamız, her marka kilit ve anahtar sistemine hizmet vermektedir. Ekonomik çözümlerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla öne çıkıyoruz.

Emir Anahtar Çilingir olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenliğinizdir. Her türlü soru ve sorununuz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Bir insanın çilingire ne zaman sahip olabileceği hiçbir zaman belli olmaz, beklenmedik bir anda kapının rüzgardan kapanması ya da kapınızı açmaya çalışırken kilidinizin birden kırılması bu hizmete ihtiyacınızı zorunlu kılabilir. Bu nedenle Etimesgut bölgesinde çilingir hizmeti aradığınızda biz her zaman yanınızda oluruz.

0 555 777 98 50 – 0 312 226 11 00

Adres : Piyade Mahallesi 1965 Sokak 8 / B Etimesgut / Ankara


Diğer web adresimiz


Facebook


Yol tarifi al