Emir Çilingir

  

etimesgut çilingir iletişim

Etimesgut Çilingir İletişim 0 555 777 9850

Address

Adres : Piyade Mahallesi 1965 Sokak 8 / B Etimesgut / Ankara
https://www.etimesgutcilingir.com.tr/

Bir insanın çilingire ne zaman sahip olabileceği hiçbir zaman belli olmaz, beklenmedik bir anda kapının rüzgardan kapanması ya da kapınızı açmaya çalışırken kilidinizin birden kırılması bu hizmete ihtiyacınızı zorunlu kılabilir. Bu nedenle Etimesgut bölgesinde çilingir hizmeti aradığınızda biz her zaman yanınızda oluruz.
Açık Saatler

Bir çilingirin 7/24 çalışması oldukça normaldir, çünkü anahtarın kırılması ya da kaybolmasında herhangi bir zaman dilimi yoktur. Hızlıca adresinize yönlendirilen ekiplerimiz adresinize geldiklerinde kapalı olan kapıyla ilgili gerekli çalışmaları yaparak en hızlı şekilde kapınızı açacaktır.

Etimesgut Çilingir İletişim Kapı kilitleri açma işlemi esnasında kapıya ya da kilide zarar gelmemesi önemlidir. Biz hizmetimizi verirken kapınızdaki kilitlere ve kapınıza kesinlikle zarar vermeyiz. Yapılan her işlem garantilidir. Kapınızı açarken kilidin zarar görmemesi için elimizden geleni yaparız. Bazı durumlarda kilitlerin bozulması muhtemel bir sonuçtur, böyle bir durumda ise bozuk olan kilidin yerine yenisini yine aynı titizlikle takabiliriz.
Etimesgut anahtarcı olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Adresinizi doğru birşekilde bizimle paylaştığınızda ya da WhatsApp üzerinden konum bilgisi paylaştığınızda adresinize günün hangi saatinde olursa olsun en kısa süre içerisinde ulaşılacaktır. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar kapınızın hızlı bir şekilde açılmasına imkan sağlayacak kilidiniz kırılmışsa yeni kilit yapmanızı sağlayacağız.

Hergün 7 Gün 24 Saat
Telefon : 0 555 777 98 50 – 0 312 226 11 00

Sosyal Medya

https://www.etimesgutcilingir.com.tr/