Emir Çilingir

Etimesgut çilingir anahtarcı

Emir Anahtar Çilingir olarak siz değerli müşterilerimize 24 yıldır hizmet vermekteyiz . Hizmet vermiş olduğumuz bölgeler ; Etimesgut Çilingir , Emirler Çilingir , Eryaman Çilingir , Elvankent Çilingir , Bağlıca Çilingir  hizmet vermekteyiz .Çilingir hizmeti , oto çilingir hizmeti , kasa çilingir hizmeti , kilit değiştirme hizmeti ve daha birçok hizmet vermekteyiz siz değerli müşterilerimize . En  uygun fiyat garantisi veriyoruz  ve bir çok kilit markası ve çeşiti sunmaktayız . Bunlardan bazıları ; Kale , Yuma , Daf , Yale , Mul-t-lock , İntegrator , Desi , Karakoç , Otomatsan ,Merter Akıllı Kilit ve daha bir çok çeşit ve marka sunuyoruz . Akıllı Kilit Sistemleri  satış ve montajı için tek yapmanız gereken 0 555 777 98 50 numaralı telefonumuzu aramak !!
 çilingir anahtarcıakilli kilit sistemleri

Fİrmamızda satışı olan Merter akıllı kilit amacı  yaşlılara ,  çocuklara , kilit açma zorluğu yaşayan kişiler , anahtar ağırlığı ve çokluğu yaşayan kişiler için en uygun sistemdir. Akıllı kilitidin kullanım alanlarından bazıları  ;  İş hanları , Pasajlar , Binalar , Siteler  ve daha birçok yerde kullanılmaktadır . Merter akıllı kilidin özelliklerinden bazıları ; Evinizden otomat basıldığı zaman kapıyı açma süresi 5 saniyedir  , bakım gerektirmez , çift önlü geçişe sahiptir ,ve en güzel özelliğide sessiz açılp sessiz bir şekilde kapanmasıdır .
Akıllı Kilit Sistemleri  satış ve montajı için www.emircilingir.com  web sitemizde bulunan  tıkla hemen ara butonu tıkladığınız firmamıza ulaştığınızda yetkili kişiler size bilgi vericektir . Fİrmamız Akıllı Kilit Sistemleri  ile alakalı sorunu en kısa sürede ve en uygun bir şekilde çözmektedir  ve en uygun fiyat ,  uzman işçilikle sorununuzu ortadan kaldıracaktır .
Her türlü kapı ve kasa kilitlerinizi en kısa sürede açmak ve müşterilerimize teslim etmek en öncelikli amaçlarımızdandır . Ayrıca aklınıza gelebilecek diğer çilingir hizmetlerini temin etmek için Emir Anahtar  Çilingir sizlere güvenli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Emir  Anahtar Çilingir olarak bütün anahtar ve çilingir hizmetlerinizi üzerinde çalıştığımız sistemlere hiçbir zarar vermeden titizlikle hallediyoruz.

Emir Anahtar Çilingir olarak  önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve daima güvende olmasıdır . Bütün sorularınızı , bilmediklerinizi , merak ettiklerinizi  aşşağıda bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz .

Bize Ulaşın

Adres : Piyade Mahallesi 1965 Sokak 8 / B Etimesgut / Ankara

İletişim : 0 555 777 98 50  – 0 312 226 11 00

Web adresimiz : www.emircilingir.com